Strona główna
Aktualności
Loża TT
Frekwencja
Piwna Mila
Galeria
Trasy
Nasze występy
Historia
Linki
Kontakt

Data: 19-20 października 2013r.

Miejsce: Katowice

Czas trwania: 24 h

Startujących: 88

Naszym okiem:

W VI Mistrzostwach Polski w biegu 24-godzinnym bardzo dobrze zaprezentował się Efrets Adaś. Osiągnął bardzo dobry wynik 169 km 485 m. Co prawda sam zainteresowany czuł lekki niedosyt ale jak sam przyznał, na tamtą chwilę nie mógł wydusić z siebie więcej.

Niezmiernie warte odnotowania jest to, że nasza Członkini Honorowa Aleksandra Niwińska zdobyła (po raz kolejny zresztą, co było łatwe do przewydzenia) tytuł mistrzyni Polski w biego 24 h ze świetnym wynikiem 216 km 304 m. GraTTulacje dla obojga!!!

Okiem Efretsa:

Z przemyśleń treningowych wyszło mi, że muszę następnym razem przed startem te 50 robić wokół Arkonki bo mięśniowo nic mi nie jest ale podbicia stóp nie bardzo były zadowolone. Leciałem, jak planowałem, nawet gdzieś tak do 110km, potem chwilę się przemęczyłem i poszedłem na masaż, po masażu jak nowo narodzony znowu 20 km dorzuciłem, potem znowu na masaż, ale tym razem tylko 7,5km udało się dokręcić. Przeszedłem do marszu, zrobiłem kółko w 35 min, zmarzłem i doszedłem do wniosku że przyszedłem tu biegać nie łazić więc... poszedłem spać. Obudziłem się z rańca jak się zaczął ruch robić, zjadłem parówki, zobaczyłem że jeszcze ponad godzina więc poszedłem biegać. Zauważyłem, że po takim klepaniu bieg w okolicach poniżej 5 min na km powoduje, że stopy przestają boleć (jednak taki bieg prowadziłem tylko przez ostatnie 15 min).


Kliknij tutaj aby przejść do galerii tych zawodów

Nasi sponsorzy:

TechSan

RBF Sport
Cytat miesiąca:

Cytat miesiąca