Strona główna
Aktualności
Loża TT
Frekwencja
Piwna Mila
Galeria
Trasy
Nasze występy
Historia
Linki
Kontakt

2016-05-01

Wczorajszy soboTTni bieg odbył się przy pięknej pogodzie i niezłej frekwencji. Jeden z naszych Ojców Założycieli, a mianowicie Fenix obchodził niedawno urodziny, dlatego wczoraj on zaopatrywał nas w produkty nawadniające.

Po przerwie została uzupełniona frekwencja oraz w dziale Nasze występy dodano relację z ostatniego maratony w Dębnie. Jest ona dostępna tutaj.

2016-03-12

Dzisiejszy soboTTni bieg odbył się w licznym gronie. Samo grono TT Szczecin powiększyło się dzisiaj o nowego członka - Przemka, który już może pochwalić się pieknymi osiągnięciami. Witamy w klubie!!!

Z polecenia Ojców Założycieli, dokonano niewielkiej zmiany w oznaczeniach frekwencji. Osoby, które zadowolą się dobiegnięciem do sklepu i wrócą inną drogą, zostają oznaczone połową odpowiednich butelek. Osoby, które jedynie stawią się pod TTablicę i zadowolą się obiegnięciem Głębokiego, otrzymają kropkę.

Zgodnie z tradycją, nasz niezawodny kronikarz STTachu przygotował obszerną relację z biegu tutaj. Relacja z Włóczykija także została uzupełniona o relację STTacha.

2016-03-09

W sobotę, 5. marca 2016 roku w Gryfinie odbyły się zawody Włóczykij Trip Extreme 2016. Na dystansie 50 km świetnie zaprezentowali się członkowie TT Szczecin: Lookasz, N'Tomek, Radek, Rascal, STTachu oraz Tomek W.

Relacja z zawodów dostępna jest tutaj.

2016-03-05

No i kolejna soboTTa przeszła do historii. Dzisiaj ekipa była liczna, pomimo tego, że kilka osób szykuje się na Włóczykija. Oczywiście jak tylko ukończą te zawody, niezawodny STTachu przygotuje relację, która zostanie zamieszczona w odpowiednim miejscu.

Dzisiejszy bieg odbył się w podwójnie PIĘKNYM składzie, gdyż biegła Alina oraz Oley.

2016-02-28

Wczoraj (2016-02-27) odbyło się kolejne soboTTnie wybieganie, na którym pojawiło się aż czternaście osób. Wśród nich ponownie była Alina (która niestety, ponownie nie zdecydowała się na przebiegnięcie pełnej trasy). Kolejną, długo nie widzianą osobą, był Arek, znany szerzej jako MeWho.

Jak zwykle, nasz nadworny kronikarz i bard STTachu przygotował obszerną relację z soboTTniego biegu, która dostępna jest tutaj.

2016-02-21

Wczoraj (2016-02-20) odbyło się kolejne soboTTnie wybieganie. Warte odnotowania jest to, że była na nim obecna nasza jedyna w Klubie Dama, Alina. Niestety, po dłuższej przerwie jeszcze nie czuła się na siłach przebiec pełnego dystansu, ale obiecała, że wkrótce to zrobi. Czekamy!!!.

Na naszym forum dostępna jest obszerna relacja z soboTTniego biegu, napisana przez naszego nadwornego kronikarza, STTacha. Stało się to już tradycją, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje z kolejnych sobóTT. Relacja dostępna jest tutaj.

Z dobrze poinformowanego źródłą dowiedzieliśmy się także, że wkrótce planuje do Wołczkowa i z powrotem w soboTTę pobiec KoodlaTTy, który dochodzi do siebie po długiej przerwie. Także czekamy!!!

2016-02-14

Po długiej przerwie ruszyła aktualizacja sTTronki (miejmy nadzieję, że w końcu będzie ona szła systematycznie). Uaktualniono frekwencję za zeszły rok, bieżący kwartał jest systematycznie uaktualniany.

Wprowadzono niewielkie zmiany w systemie raportowania frekwencji. Wszystkie wcześniejsze okresy zostały przeniesione na stronę Archiwum

2015-01-19

Po interwencji Ojców Założycieli okazało się, że Przemek nie spełnił jeszcze wszystkich kryteriów zapisania się, a więc procedura będzie musiała zostać powtórzona przy najbliższej okazji..

2015-01-17

W soboTTę, 17 stycznia, w tradycyjnym, sobotnim biegu, do TT Szczecin zapisał się nowy członek - Przemek. Witamy!!!.

2015-01-09

W soboTTę, 3 stycznia odbyła się biegowa inauguracja roku 2015 na tradycyjnej sobotniej trasie TTablica-Wołczkowo-TTablica. W inauguracji udział wzięli: Tomek W., Adaś, Mariusz, Rascal, DoMell, MeWho oraz Krzywy. Napoje izoTToniczne w tym dniu sponsorował DoMell z racji obchodzonych 26-go grudnia urodzin. Wszyscy, oprócz Krzywego alkoholizowali się. MeWho, aka TouArek zaginął gdzieś po drodze i pod TTablicę przybiegł ze sporym opóźnieniem.

Dodatkowo, tutaj można znaleźć Cyrograf na rok 2015.

2014-01-06

W soboTTę, 4 stycznia odbyła się biegowa inauguracja roku 2014 na tradycyjnej sobotniej trasie TTablica-Wołczkowo-TTablica. W inauguracji udział wzięli: Alina, Adam, Arthurus, Hiszpan, Jarek, KoodlaTTy, Krzywy, Oley, Rascal oraz gośœcinnie Tomek. Ze zgłoszonych wcześœniej osób nie pobiegł Mariusz (musiał walczyć z groźŸnymi mikrobami) oraz Tomek W. W jego przypadku przyczyna nieobecnośœci była bardziej prozaiczna - zaspanie. Z biegnących Adam, KoodlaTTy, Krzywy oraz Rascal alkoholizowali się, pozostali zaśœ nie.

2013-12-24

Najserdeczniejsze życzenia świąTTeczne i noworoczne od TT Szczecin dla wszystkich!!!

2013-11-18

W piątek 15 listopada w Browarze Polskim odbyło się Zamknięcie Sezonu TT 2013. W lokalu byli i wszyscy pili: Piszczyk, Kris_linux, Torg, Adaś, Grabi, Lookasz, DoMell, Mariusz dr Muscle, Rascal vel Yayo, Piękny (ale już nie tylko) Oley, Vigo, Tomek W, P(h)enix, Stachu, Jarek vel Lambada Man, Dobi, KoodlaTTy, Miszczu Marinero oraz Krzywy vel Roochajło. Wielkie podziękowania dla Piszczyka za sponsorowanie całego tego opilstwa. Porcję zdjęć z imprezy można znaleźć tutaj. Wkrótce dostępny będzie Cyrograf na rok 2014.

2013-10-27

Jak na razie ostatnia porcja aktualizacji Loży oraz występów. Uaktualniono relację z biegu 24-godzinnego, dodano Spartathlon, Nocną Ściemę 2013 oraz 100 km w Kaliszu. Proszę nie biegajcie już zawodów w tym roku :-D.

2013-10-16

Kolejna porcja aktualizacji Loży oraz występów. Wkrótce relacja z maratonów w Berlinie, Puszczy Goleniowskiej, w Poznaniu oraz w biegu 24-godzinnym. Wtedy przyjdzie czas na frekwencję oraz galerie.

2013-09-09

Ruszyła duża akTTualizacja sTTronki. Na razie w dziale Nasze występy zostały zamieszczone najważniejsze wydarzenia roku 2012 i 2013, została też uaktualniona Loża TT. W dalszej kolejności będą uaktualniane galerie z zawodów, potem frekwencja. Tak więc stay tuned :-).

2013-08-27

W ostatnią niedzielę odbył się 34 Szczeciński Półmaraton Gryfa, w którym licznie (w sile 18 lub 19 ludzi - nie mogę zlokalizować jednej osoby) i z sukcesami zaprezentowali się członkowie TT Szczecin. Wyniki i miejsca poszczególnych zawodników mozna znaleźć w dziale "Nasze występy".

2013-08-16

Wczoraj odbył się bieg "40 km na czterdziestkę Krzywego na stałej trasie TTablica-Schwennen-TTablica. W biegu uczestniczyli (oprócz jubilata): Tomek W., Fenix, Efrets, Koodlaty oraz WojTTek. Bieg należy zaliczyć do udanych, jubilat z wydatną pomocą Adasia przebiegł troszkę więcej, niż planowane 40 km :-). Zdjęcia z przyjęcia w pobliżu granicy polsko-niemieckiej można podziwiać na forum w głównym wątku TTSzczecin.

2013-08-12

Od jakiegoś czasu sTTronka ma nowego admina, który stara się jak może, ażeby ogarnąć wszystko tak, jak trzeba. Należy spodziewać się wzrostu częstotliwości aktualizowania sTTronki.

Klub liczy już 31 członków plus dwóch Członków Honorowych. Z racji tego, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy TT Szczecin powiększył się o sześciu członków, Ojcowie Założyciele zadecydowali, że należy wprowadzić pewne obostrzenia w przyjmowaniu nowych. Dodatkowym kryterium, jakie będzie musiał spełnić nowy członek będzie nie dłuższy, niż 1:45:00 czas przebiegnięcia półmaratonu w ciągu ostatnich dwóch lat kalendarzowych. Pozostałe kryteria pozostają bez zmian.

2012-02-05

W ten mroźny weekend wypad poza miasto zrobili nasi ulTTrasi: Miszcz marinero i Efrets, którzy wzięli udział w 8. Cross Maratonie Koleżeńskim im. Adama Mariana Walczaka w Kaliszu. Szczegóły w dziale "Nasze występy", gdzie krótka ale treściwa relacja oraz kilka ciekawych zdjęć. No i wyniki. Jak zwykle chłopaki mogli się nieco więcej postarać.

2012-01-28

Na poranny TTrenind zawitali Efrets, Fenix, Jaca, Marinero i Rascal. Po porannym piwie wszyscy dzielnie wrócili do swoich obowiązków domowych (mycie podłogi, prasowanie, szykowanie obiadu). Cwaniactwo się skończyło. Zdjęcia można podziwiać TUTAJ

2012-01-07

Pożegnaliśmy rok 2011. Tytułem podsumawania kilka liczb. Obyło się 50 wspólnych wybiegań, podczas których wypito ponad 156 piw (bywa, że ktoś pije po dwa albo i trzy na raz). Daje to średnią 3,12 piwa na jedno spotkanie. Odsetek wchłaniających izoTToniki wyniósł 60,2%. Średnio na jednym spotkaniu stawiało się 5,18 Truchtacza-Trunkowca. Najwięcej nas było 21 maja (inicjacja Maćka - wszyscy pili!) oraz 11 listopada (VendeTTa do Niemiec) - po 11 osób. Na Forum napisaliśmy 6062 posty. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

2011-12-10

Dzisiaj mieliśmy 125% frekwencję bo cichcem z tajniaka wiatr od gór przywiał nam pięknego człowieka. Pili wszyscy, z zapowiedzi wynika, że za tydzień i za dwa będą stawiane browary, także nic tylko biegać

2011-11-28

W dniu 25 listopada odbyło się uroczyste zakończenie sezonu TT, z którego relacja już wkrótce. Nazajutrz, ramach akcji "klinowanie przez bieganie", do naszego (nie)skromnego grona dołączył Rascal, którego witamy.

2011-11-24

Działy "Nasze występy" oraz "Galeria" zostały uaktualnione o relację i zdjęcia z greckiego Spartatlonu, w którym brał udział Miszcz.

2011-11-16

Naszą galerię wzbogaciły zdjęcia z koszalińskiego biegu Nocna Ściema 2011. Zapraszam do przeglądania.

2011-11-13

Z radością informujemy, że nasz reprezentant, marinero, zajął trzecie miejsce w rozgrywanym w Bydgoszczy Trójmaratonie, uzyskując kolejno 11., 12. i 13. listopada następujące wyniki na królewskim dystansie 42 195 metrów: 3:07:59, 3:24:20 i 3:18:45. Szczegóły możecie znaleźć na stronie Organozatora: KLIK. A Miszczowi gratulujemy, zaznaczając jednocześnie, że mógł bardziej się postarać, szczególnie pierwszego dnia te 7 minut i 59 sekund za długo to trwało!

2011-11-12

11 listopada 2011r., Narodowe Święto Niepodległości, o godz. 8.00 odbyła się VendeTTa na trasie Polska - Niemcy. Udział wzięło 12 uczetsników, w tym jeden gość spoza TT. O jakości VendeTTy niech świadczy jedynie trzyosobowa frekwencja na sobotnim TTruchtaniu do Wołczkowa. No i jeszcze są ZDJĘCIA

2011-11-08

W ostatnich tygodniach mieliśmy kilka ciekawych wydarzeń. Do najważniejszych należy zaliczyć udane występy naszych reprezentanatów na maratonach w Warszawie i Poznaniu (szczegóły w dziale Nasze Występy), drużynowe "pudło" podczas "Nocnej Ściemy" w Koszalinie (2. miejsce) oraz przyjęcie w poczet Trunkowców - Truchtaczy nowego Członka - Marka. Witamy!

2011-05-31

Kolejny sukces reprezentantów TT Szczecin. W 24-godzinnym Biegu sztafetowym w Rawiczu nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce przebiegając w ciągu doby 350 kilometrów. Ponadto dobry występ zaliczyła piątka TT uczestnicząca w Półmaratonie Koleżeńskim 2011. Po szczegóły zapraszamy do działu "Nasze występy".

2011-05-21

W ciągu ostatnich dwóch tygodni wiele się wydarzyło. Przjęliśmy oficjalnie dwóch nowych Truchtaczy - Trunkowców do naszego grona (nodun i Maciek) a także osiągnęliśmy spory sukces podczas biegu 12-godzinnego w Rudzie Śląskiej.

2010-11-06

Obiecana niespodzianka estetyczna. Ze specjalną dedykacją dla Pennego, największego obrońcy klasycznych barw TT na stronie. Ze strony głównej, po prawej stronie można sobie wybrać w jakiej wersji chce się oglądać stronę: klasycznej (piwnej) czy modern (czarno - białej).

2010-10-28

W związku z faktem, że nadchodzi czas zakończenia sezonu biegowego (co nie oznacza, że nie będziemy się spotykać pod TTablicą!) czas sobie przypomnieć zobowiązania poczynione podczas zakończenia sezonu 2009. Aby zobaczyć dokument kliknij >>TUTAJ<<.

2010-09-25
Ruszyła nowa odsłona naszej strony, zapraszamy do częstych wizyt. Wszelkie uwagi na tamat wyglądu i funkcjonowania proszę o przesyłanie na adres e-mail: napisz
Nie będziemy robić żadnej sondy typu: "Jak podoba Ci się strona?" bo i tak nie masz wyjścia - musi się podobać. Aczkolwiek dla wybrednych, a są tacy, przewidujemy małą niespodziankę estetyczną...

Nasz sponsor:

TechSan

Cytat miesiąca:

Cytat miesiąca